Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Siecieborzyce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem Siecieborzyce

Siecieborzyce,lubuskie

790 000 zł130 m² 6 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 388 m²

Siecieborzyce, dom 130 m2, 3 pokoje, budynki gospodarcze, działka 1,34 ha, cena 790 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż dobrze utrzymane gospodarstwo rolne we wsi Siecieborzyce, gmina Małomice. Zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Kożuchów(Siecieborzyce + 9 km)

340 000 zł80,35 m² 4 231,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 80,35 m , zlokalizowane na parterze kamienicy w Kożuchowie. Lokal jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wichów

Wichów(Siecieborzyce + 11 km)

89 000 zł1 300 m² 68,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Wichów, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krępa

Krępa(Siecieborzyce + 25 km)

109 000 zł1 940 m² 56,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Krępa, działka budowlana, 19,4 a, sprzedam, 109 000 zł. Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Krępa w gminie Przemków, położoną na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Piaskowa

Nowa Sól(Siecieborzyce + 19 km)

849 000 zł650 m² 1 306,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 110 m²

Nieruchomość komercyjna hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurową Nowa Sól. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjną o szerokim spektrum zastosowań idealną pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lelechów

Lelechów(Siecieborzyce + 19 km)

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Lelechów czeka właśnie na Ciebie! Na sprzedaż działki budowlane w malowniczym Lelechowie! Powierzchnia: od 8 do 12 arów wybierz idealną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Złotnik(Siecieborzyce + 25 km)

125 000 zł1 441 m² 86,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1441m2 położona w Złotniku niedaleko kościoła. Woda i prąd przy działce. Warunki zabudowy dopuszczają zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Mirocin Dolny

Mirocin Dolny(Siecieborzyce + 13 km)

2 000 zł4 007 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni 4007m2 zlokalizowaną w Mirocinie Dolnym. Działka z potencjałem- ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej oraz sąsiaduje z marketem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Skiby

Przemków(Siecieborzyce + 23 km)

590 000 zł146,20 m² 4 035,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 462 m²

Są nieruchomości, które dają więcej przestrzeni niż tylko metry w domu. CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 146,2 m , położony na wyjątkowo dużej narożnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Drągowina

Drągowina(Siecieborzyce + 20 km)

112 680 zł1 565 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1565 m2 usytuowana w kompleksie 10 działek zlokalizowanych w miejscowości Drągowina koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Ostatnia działka Z kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Akacjowa

Przemków(Siecieborzyce + 23 km)

340 000 zł2 122,16 m² 160,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Siecieborzyce,lubuskie

110 000 zł38 m² 2 879,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (z dodatkowym pomieszczeniem, które posłuży jako mała sypialnia, garderoba czy pokój do pracy) o powierzchni 38,20 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siecieborzyce

Siecieborzyce,lubuskie

65 000 zł102 m² 637,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Mam do sprzedania dom we wsi Siecieborzyce gmina Szprotawa. Dom nadaje si

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij